Hassas Talaşlı İmalatlar İçin Bağlantı Aparatları

Delphin Modüler Sistem ;

Her Üretim atölyesinde muhakkak ki , iş parçalarını bağlayıp ,sabiteyerek ekonomik ve hızlı imalat için çeşitli bağlama elemanları , papuçlar ,mengeneler aynalar veya işe özel fixtürler kullanılmaktadır.

Tezgahınıza daha önceden belirlenmiş , hassas ve güçlü bağlama ve pozisyonlama noktaları kazandırmalıdır.Bunun neticesinde de ,tabla üzerinde bağlama ve sıfırlama

Cnc Tezgah Tabla T Kanal
Cnc Tezgah Tabla T Kanal

zamanlarından kazanmakla başlayarak ,esnek ve verimli çalışmaya,devamında otomasyona kadar giden çeşitli avantajlar ,faydalar vermektedir.İmalat Tezgahındaki T-Kanal Tablaların bazı eksiklikleri bulunmaktadır.

*Üzerinde herhangibir referans pozisyon yoktur.
*Operatöre , Çabukluk veya esneklik kazandırmaz.
*Bağlamaya yardımcı standart donanımı bulundurmaz.

Delphin Modüler Aynalar Size Sabit Referans Bağlama Noktaları Kazandırır.

Geleneksel yöntemlerle bir işin yaklaşık zamanı % 50 İmalat % 50 Sıfırlama-Bağlama-Diğer iken System 3r Ürünleri ile bu oran imalat %80 % 20 Bağlama-Sıfırlama-Diğer şeklindedir.

Geleneksel yöntemlerle ortalama bir test işinde bağlama-ayar ve sıfırlama zamanı 20 Dk. iken System 3R ile bu süre yaklaşık 2 Dk. ya düşmektedir.Bu oranlar da yıllık gece-gündüz vardiyalar olarak hesaplandığında çok ciddi rakamlar ortaya çıkmaktadır. 

 

Herkes mümkün olan bütün özelliklerle donatılmış fantastik bir işleme merkezi tezgahına sahip olabilir.Modern tezgahlarda,çok hassas ölçülerle karmaşık parçalar üretmek nadiren problem yaratır.Gerçek rekabet ,aynı zamanda işin karlılığını da sağlamakta yatar.Bunu başarmanın tek yolu tezgahınızı daha verimli kullanmaktadır,bu da ancak işleme zamanını kısaltarak planlama ve kalite kontrolü geliştirerek sağlanır.